Nature's Design

Přenosná Láhev na vodu  koupíte zde.

 
 

"LAGOENA "- z lehkého skla a s bílým květem života (500 ml/770 Kč) 

 

Symboly a afirmace (více v Energetické nádoby)

Symboly patří k historii lidstva od pradávných dob a také všechny kultury na Zemi symboly používaly a používají. Pro pochopení účinnosti a síly symbolů je nutné porozumět vnitřní rezonanci a vibracím, které obsahují. Někdy je používána síla obsahu slov - jako afirmace - jindy grafické symboly, matematika nebo zvuky. Naše myšlenky mají přímý vliv na molekulární strukturu vody, která tvoří každou buňku, orgán a systém našeho těla. Myšlenky jsou enregie, která tvoří vibrace. 

,,Květ  života“  je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života, tak jak jej známe na planetě Zemi. Je to univerzální symbol energie, života a spojení mezi vším existujícím. Je vhodný třeba na očistu a harmonizaci vody a v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost.

Voda jako médium, je zdá se schopná rozpoznat a uchovávat různé druhy informací, vibrací, rezonancí a tím naplňovat  svůj  "informační obsah". 

Symboly mají vlastní vědomí a najdou si svou cestu ze skutečnosti do Vaší reality. Používejte symboly tak často, jak je to možné. Tím se víc a víc ukládá vědomí symbolů do Vašich buněk a jste podporováni na Vaší individuální cestě k vědomému bytí.

Bílý Květ života - Podporuje otevřenost a plnost vnímání

Zlatý Květ života - 23,8-karátové zlato zvyšuje energetický účinek a biologickou hodnotu vody.

 

Platinový Květ života - Aktivuje vnímání lásky k sobě samému a přijetí sama sebe

Barevný Květ života - Podporuje radostný a pozitivní stav mysli a cítění.

 

 

 

- Afirmace jsou založeny na kombinaci barev, symbolů a textu. Podporují vědomé poznání svých schopností a potenciálu.

Nezáleží na tom, v jakém jazyce jsou napsané – rozhodující je vibrace významu slov.

 

 

Láska

Bezpečí

Harmonie

Relaxace

Svoboda

Zdraví