V našem internetovém obchodě Vám nabízíme jedinečné skleněné karafy a sklenice NaturesDesign & TC energy design a další produkty pro zpříjemnění Vašeho vědomého života.
 
 
Revitalizační Karafy a sklenice na vodu

Karafy NaturesDesign & TC energy design jsou výsledkem harmonického spojení vody, hudby a skla

Ve specifickém tvaru karaf NaturesDesign se voda a další tekutiny revitalizují a zlepšují svojí chut a biologickou hodnotu.

Jedinečnost designu karaf NaturesDesign spočívá v nezaměnitelném tvaru, který vzniknul převedením tónů hudby do organických linií vytvarovaných ve skle.

Princip revitalizace vody a tekutin v karafách

Karafy NaturesDesign mění strukturu vody a každé tekutiny obsahující vodu. Ve specifickém tvaru karaf NaturesDesign se voda a tekutiny vitalizují, energetizují a harmonizují. Tekutina v karafě začne vibrovat a vlny navzájem harmonicky rezonují, zesílí a vytvoří nové silové pole. Zvýší se tak vitální a biologická hodnota vody. Vytvoří se rezonanční obrazce, které zvýší kvalitu vody a slučitelnost vody s dalšími tekutinami. Toto rezonanční pole vzniká v karafě, ale silně ovlivňuje také její okolí a naplní místnost jemnohmotnými vlnami harmonické rezonance příznivými pro lidský organismus, rostliny a vše živé.

Účinky karaf a skleněných produktů

Běžná pitná voda přichází o svoji přirozenou vitalitu dlouhým putováním vodovodním potrubím. 3 minuty pobytu vody v karafách NaturesDesign jsou dostatečné k revitalizaci a oživení oslabené vody z vodovodu.

Výsledky testů pocházejí z laboratoří EF Brown, CH-3628 Uttigen ve Švýcarsku.

Krystaly vody jsou fotografovány s využitím metody, kterou vyvinul Masaru Emoto.

V případě zájmu zakoupíte na tomto e-shopu.

 

 

 

"Srdce múdreho muža je pokojné ako krištáľová voda."

(Kamerunské príslovia)